rok szkolny 2011/2012

UROCZYSTE ROZPOCZ犴IE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Jak corocznie, dnia 1 wrzenia ca豉 spo貫czno uczniowska, rodzice oraz pedagodzy zebrali si przed murami Zespo逝 Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie, by uroczycie rozpocz寞 nowy rok szkolny 2011/2012.

Uroczysto rozpocz窸a si msz wi皻 w kociele o godzinie 8.00. W trakcie mszy moglimy us造sze z ust ksi璠za Paw豉 przepi瘯ne por闚nanie kszta速owania ucznia do tworzenia dzie z gliny. Niezaprzeczalnie w tym procesie potrzebna jest wsp馧praca pomi璠zy rodzicem, dzieckiem i nauczycielem oraz pasja, by osi鉚n寞 wymarzony sukces, kt鏎y przecie ma wiele barw i znacze.

Po mszy, o godzinie 9.00, ci鉚 dalszy uroczystoci odbywa si przed szko章, w otoczeniu owietlonych s這鎍em drzew mi璠zyborowskich.

Zosta wprowadzony sztandar szko造, po czym wszyscy zapiewali hymn narodowy. Nast瘼nie uczennice klasy II C Anna Koz這wska, Klaudia ζpi雟ka i Paulina Okurowska -  zaprezentowa造 kr鏒ki program artystyczny. W swoim wyst雷ieniu nie tylko po瞠gna造 wakacje, ale przede wszystkim nawi頊a造 do tragicznych wydarze wybuchu II wojny wiatowej. Uczennice zosta造 przygotowane przez wychowawc klasy pana Rafa豉 Maciszewskiego.

Po czci artystycznej pan dyrektor szko造 Dariusz Grabowski powita serdecznie wszystkich uczni闚, nauczycieli i rodzic闚 oraz  w鎩ta gminy Jaktor闚 pana Macieja liwerskiego. Przedstawi tak瞠 nowych wychowawc闚 i nauczycieli ZSP oraz zapozna wszystkich z harmonogramem dzia豉 na nowy rok szkolny. Po czci oficjalnej uczniowie spotkali si ze swoimi wychowawcami.

Przed nami nowe wyzwania i plany, aby rozwija nasze pasje. W imieniu dyrekcji i grona pedagogicznego 篡czymy wi璚 uczniom sukces闚 w nowym roku szkolnym 2011/2012.