rok szkolny 2015/2016

V MI犵ZYPOWIATOWY KONKURS J佖YKA ANGIELSKIEGO "SMART"

Dnia 1 kwietnia 2016 roku, w Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie odby si  V Mi璠zypowiatowy Konkurs J瞛yka Angielskiego SMART, do kt鏎ego przyst雷i這  23 uczni闚 z 7  szk馧 powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego.

Uczniowie musieli wykaza si wiedz leksykalno-gramatyczn, umiej皻nociami rozumienia tekstu s逝chanego i czytanego  jak r闚nie wiedz o Australii i Nowej Zelandii. Etap ten zosta poprzedzony konkursami wewn皻rznymi w ka盥ej zg這szonej do konkursu szkole. Test  w obu etapach zawiera treci maj鉍e form zada zamkni皻ych, otwartych,  sprawdzaj鉍ych rozumienie tekstu s逝chanego, rozumienie tekst闚 czytanych, transformacji i zada wielokrotnego wyboru.

Komisja powo豉na w dniu 1 kwietnia 2015 sprawdzi豉 testy uczni闚 bior鉍ych udzia w MI犵ZYPOWIATOWYM KONKURSIE z J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART 2015 wy豉niaj鉍 nast瘼uj鉍ych  laureat闚:

I miejsce Natalia Dr頊ikowska Zesp馧 Szk馧 Publicznych nr 6 w 砰rardowie

II miejsce Marta Ruszkowska   Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Mazowieckim

III miejsce Michalia Szemet Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

Wyr騜nienie Alicja Kluczek - Zesp馧 Szk馧 Publicznych nr 3 w 砰rardowie

Wyr騜nienie Patrycja Jankowska Zesp馧 Szk馧 Publicznych nr 3 w 砰rardowie

Gratulujemy wygranym oraz serdecznie dzi瘯ujemy uczestnikom i ich opiekunom za udzia w konkursie. Dzi瘯ujemy r闚nie sponsorom konkursu: ZSP w Mi璠zyborowie oraz wydawnictwo Oxford University Press.

Opiekunowie konkursu nauczyciele j瞛yka angielskiego oraz uczniowie klasy IIIc gimnazjum, kt鏎zy wspierali przygotowanie imprezy zapraszaj na nast瘼n edycj konkursu SMART w przysz造m roku.