rok szkolny 2014/2015

PRZEGL主 PIOSENKI Z TEKSTEM.

KONKURS PT.: "TYLKO MIΜ" Z UDZIAΒM MAGDY UMER

Sukces naszej gimnazjalistki.

Ju po raz drugi Zesp馧 Szk馧 Technicznych i Licealnych nr 2 oraz Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Zespole Szk馧 nr 1 w Grodzisku Mazowieckim zorganizowali PRZEGL主 PIOSENKI Z TEKSTEM. W ubieg造m roku m這dzie piewa豉 piosenki z repertuaru Ireny  Santor. W tym roku  konkurs, zatytu這wany Tylko mi這, odby si z udzia貫m  Magda Umer.

Przegl鉅 mia dwa etapy. Pierwszy odby si 24 lutego w auli ZSTiL nr 2 i wy這ni finalist闚, kt鏎zy zaprezentowali si 3 marca, na gali fina這wej,  w sali widowiskowej Grodziskiego Centrum Kultury.

W przegl鉅zie wzi瘭i udzia uczniowie szk馧 gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu grodziskiego i okolic. M這dzi wokalici wykonali piosenki z repertuaru Magdy Umer, kt鏎e ocenia豉 sama artystka.

3 marca, po przes逝chaniach konkursowych i recitalu Magdy Umer, jury  og這si這 wyniki. Poziom wykonanych piosenek by bardzo wysoki (a przecie nie jest to 豉twy repertuar).Tym bardziej mi這 mi donie, 瞠 uczennica kl. III Gimnazjum w Mi璠zyborowie ANNA SICI垶KA, kt鏎a wykona豉 utw鏎 pt. Najcichszy tekst  (s.Jeremi Przybora,  muz. Michel Legrand) - zosta豉 laureatk II miejsca. Ania otrzyma豉 nagrody rzeczowe  oraz gratulacje od samej Magdy Umer.

Iwona Maciejewska