rok szkolny 2014/2015

"烙ΛIERZE WYKL犴I - BOHATEROWIE NASZEJ WOLNOCI"

W dniu 01.03.2015 w ramach obchod闚 Narodowego Dnia Pami璚i 皋軟ierzy Wykl皻ych w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odby這 si uroczyste wr璚zenie nagr鏚 uczestnikom Powiatowego Konkursu Historycznego Wiedzy o 皋軟ierzach Wykl皻ych organizowanego, jak co roku, przez Powiatowy Klub Historyczno-Dziennikarski w Grodzisku Mazowieckim.

Uwadze organizator闚 nie uszed fakt, 瞠 reprezentacja Zespo逝 Szk馧 w Mi璠zyborowie by豉 najliczniejsza.  Jury podkreli這, 瞠 jako prac by豉 bardzo wysoka. Wszyscy uczestnicy otrzymali wartociowe nagrody rzeczowe, a ka盥y bior鉍y udzia w konkursie mia mo磧iwo kr鏒kiej prezentacji swojej pracy.

W kategorii dla uczni闚 szk馧 podstawowych drugie miejsce zaj像 film o Ince Bart這mieja Karolaka z klasy Vb, a trzecie miejsce praca plastyczna najm這dszej uczestniczki konkursu - Marysi Kobia z IIIc.

W kategorii dla uczni闚 szk馧 gimnazjalnych i rednich trzecie miejsce zaj窸a obszerna prezentacja Huberta Kochanka z klasy IIb. Hubert w ramach nagrody odwiedzi Bruksel.

Szko豉 w Mi璠zyborowie, kt鏎a od kilku lat bierze udzia w konkursie zosta豉 postawiona za wz鏎, a nauczyciele historii p. Katarzyna Pi靖ekp. ㄆkasz Fr鉍zek otrzymali nie tylko gratulacje i nagrody z r隕 organizator闚, ale przede wszystkim gromkie brawa publicznoci.