rok szkolny 2015/2016

DANIEL JAKUBOWSKI - FINALISTA KURATORYJNEGO KONKURSU FIZYCZNEGO

Daniel Jakubowski, ucze klasy IIIB naszego Gimnazjum, uzyska tytu finalisty kuratoryjnego KONKURSU FIZYCZNEGO w roku szkolnym 2015/2016.

Konkursy przedmiotowe w woj. mazowieckim maj bardzo wysoki poziom. Nie 豉two sprosta wymaganiom na poszczeg鏊nych etapach. Jednak Daniel szed jak burza! Po etapie I - szkolnym, zakwalifikowa si do etapu II - rejonowego (wymagane 85% punkt闚 na etapie szkolnym), a nast瘼nie do III - wojew鏚zkiego (wymagane 80% punkt闚 na etapie II). Do III etapu dosz這 37 uczni闚 z ca貫go woj. mazowieckiego, w tym tytu finalisty uzyska這  11 uczni闚, a laureata -22.

Myl, 瞠 jest to du瞠 osi鉚ni璚ie Daniela i ogromna satysfakcja dla nauczyciela. Opr鏂z odrobiny szczcia, zdolnoci do nauki przedmiot闚 cis造ch, sukces jest wynikiem systematycznej pracy na kole fizycznym przez trzy lata. W osi鉚ni璚iu sukcesu na ostatnim etapie, nie przeszkodzi nawet rejs na Zawiszy Czarnym, w kt鏎ym uczestniczy Daniel jako harcerz, w tygodniu bezporednio poprzedzaj鉍ym III etap konkursu!

Brawo Daniel!