rok szkolny 2014/2015

DEBATA Z ABSOLWENTAMI NASZEGO GIMNAZJUM

Uczymy si nie dla szko造, lecz dla 篡cia.

Seneka M這dszy

Od kilku lat tradycj w naszej szkole sta造 si spotkania z absolwentami. W tym roku 10 lutego odby豉 si debata z absolwentami, kt鏎zy uczyli si w Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie.

Starsi koledzy i kole瘸nki opowiadali o szko豉ch, do kt鏎ych obecnie chodz. Doradzali trzecioklasistom na co nale篡 zwr鏂i uwag przy wyborze szko造 ponadgimnazjalnej oraz podkrelali, 瞠 cz這wiek uczy si dla siebie.

Podczas spotkania by r闚nie czas na zadawanie pyta przez gimnazjalist闚. Interesowali si oni mi璠zy innymi: jak w szko豉ch funkcjonuj organizacje uczniowskie, czy pracownie s dostatecznie wyposa穎ne w pomoce dydaktyczne. Najwa積iejsze jednak okaza造 si pytania dotycz鉍e atmosfery panuj鉍ej w szkole oraz poziomu nauczania.

Spotkanie by這 bardzo ciekawe i rozwia這 wiele w靖pliwoci wr鏚 obecnych uczni闚 klas trzecich.

Tego dnia pojawi造 si r闚nie na szkolnym korytarzu plakaty dotycz鉍e zawod闚 przysz這ci, a rodzice uczni闚 klas trzecich spotkali si z pani wicedyrektor Justyn Pietruszewsk, aby pog喚bi swoj wiedz na temat stopni kariery zawodowej swoich dzieci.