rok szkolny 2014/2015

EUROWEEK - SZKOx LIDER紟

W dniach 6-10 wrzenia 2014 grupa uczni闚 naszej szko造 chc鉍ych sprawdzi swoje umiej皻noci j瞛ykowe oraz nauczyciele j瞛yka angielskiego uczestniczyli w Specjalistycznym Obozie Szkoleniowym EUROWEEK - SZKOx LIDER紟 w przepi瘯nej g鏎skiej miejscowoci w Mi璠zyg鏎zu.

Uczestnicy obozu brali udzia w zaj璚iach prowadzonych w j瞛yku angielskim w formie interaktywnych warsztat闚, gier symulacyjnych i praktycznych 獞icze prowadzonych przez szkoleniowc闚 Europejskiego Forum M這dzie篡 pochodz鉍ych z r騜nych zak靖k闚 wiata.

Uczniowie naszej szko造  zostali przeszkoleni w zakresie:

1. Konferencja prasowa

2. Leadership

3. Poznaj Uni Europejsk

4. Praca i motywacja w grupie

5. Program "Erasmus + "

6. Poznawanie kultur wiata

7. Prowadzenie prezentacji/autoprezentacji

8.Debata Oksfordzka

9. Wolontariat

10. Szok kulturowy

Ob霩 Euroweek Szko豉 Lider闚 zako鎍zy si uroczystym wr璚zeniem certyfikat闚. Szkolenie by這 wspania造m dowiadczeniem dla naszych uczni闚 jak i j瞛yka angielskiego. Z pewnoci ob霩 stanie si jednym  z element闚 kszta販enia w naszej szkole, jak r闚nie zach璚i naszych uczni闚  do udzia逝 w takiej formie nauki j瞛yka angielskiego.