rok szkolny 2014/2015

TΣSTY CZWARTEK

Podtrzymuj鉍 szkoln tradycj, Rada Rodzic闚 razem z Dyrekcj szko造 z okazji T逝stego Czwartku przygotowa豉 wiecz鏎 artystyczny po章czony z aukcj prac uczni闚.  Jak zwykle cel aukcji by szczytny, a zebrane rodki zasili造 fundusz RR i wkr鏒ce trafi do dzieci.

Podczas wieczoru us造szelimy walentynkowe piosenki pi瘯nie wykonane przez uczennice gimnazjum. Dla wszystkich obecnych wyst雷i r闚nie Pan Waldemar Winiewski.

Przyby這 wielu wspania造ch goci, a my mamy nadziej, 瞠 dobrze si bawili. Atmosfera sprzyja豉 licytacji.  Aukcja przebieg豉 bardzo sprawnie, licytacje by造 wysokie. Cho ostateczny wynik aukcji nie jest jeszcze znany, to ju wiadomo, 瞠 zosta pobity rekord!

Obok cudownych pere貫k przygotowanych przez nasze dzieci, na aukcji znalaz造 si przedmioty ofiarowane przez  przyjaci馧 szko造.  By造 karnety na zabiegi kosmetyczne, voucher na sesj fotograficzn, przepi瘯ny walentynkowy tort, rzeczy z autografami s豉w i pi趾a z autografami reprezentacji narodowej w pi販e siatkowej przekazana na aukcj przez naszego Mistrza wiata - Piotra Nowakowskiego.

Dzi瘯ujemy wszystkim, kt鏎zy przyczynili si do tego mi貫go spotkania: uczniom za pi瘯ne prace, rodzicom za pomoc, sympatykom szko造 za ofiarowane przedmioty i wysokie licytacje!!!

Zapraszamy za rok. Do zobaczenia!