rok szkolny 2014/2015

PIΘA SIATKOWA CHΜPC紟 - ZAWODY POWIATOWE

Powiat dla gimnazjalist闚 z Mi璠zyborowa

12 grudnia uczniowie Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie przyst雷ili do rywalizacji o miano najlepszego gimnazjum w pi販e siatkowej ch這pc闚 w powiecie grodziskim. Do walki o tytu mistrza powiatu stan窸o pi耩 szk馧:  Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz., Gimnazjum nr 3 w Milan闚ku, Gimnazjum w Mi璠zyborowie, Gimnazjum w Kaskach i Gimnazjum w Podkowie Lenej. Po zaci皻ej rywalizacji najlepszymi okazali si gimnazjalici z Mi璠zyborowa, kt鏎zy pokonali wszystkie ekipy.

Dzi瘯i zdobyciu tytu逝 Mistrz闚 Powiatu Grodzisk Mazowiecki w pi販e siatkowej ch這pcy zapewnili sobie awans do zawod闚 mi璠zypowiatowych, kt鏎e zostan rozegrane w marcu 2015 roku.

Sk豉d zespo逝 z Mi璠zyborowa:

Jakub Sakowski, Patryk Pa逝ba, Oskar Damaziak, Cezary Szajko, Kacper Cho豉, Dawid Molenda, Rados豉w K璠zierski, Eryk i Krystian Zdanowscy, Wiktor Go喚biewski, Pawe Sobiech i Patryk Gwiadzi雟ki.

Trener zespo逝 Marcin Jackowicz

Klasyfikacja ko鎍owa:

1. Gimnazjum w Mi璠zyborowie
  2. Gimnazjum w Kaskach
  3. Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Maz.
  4. Gimnazjum nr 3 w Milan闚ku
  5. Gimnazjum w Podkowie Lenej