rok szkolny 2014/2015

IV MI犵ZYPOWIATOWY KONKURS J佖YKA ANGIELSKIEGO "SMART 2015"

Dnia 13 kwietnia 2015 roku, w Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie odby si  IV Mi璠zypowiatowy Konkurs J瞛yka Angielskiego SMART , do kt鏎ego przyst雷i這  26 uczni闚 z 6  szk馧 powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego.

Uczniowie musieli wykaza si wiedz leksykalno-gramatyczn, umiej皻nociami rozumienia tekstu s逝chanego i czytanego  jak r闚nie wiedz o Stanach Zjednoczonych Ameryki P馧nocnej. Etap ten zosta poprzedzony konkursami wewn皻rznymi w ka盥ej zg這szonej do konkursu szko造. Test konkursu w obu etapach zawiera zadania  maj鉍e form zada pojawiaj鉍ych si na zewn皻rznym egzaminie gimnazjalnym oraz konkursach kuratoryjnych.

Komisja powo豉na w dniu 13 kwietnia 2015 sprawdzi豉 testy uczni闚 bior鉍ych udzia w MI犵ZYPOWIATOWYM KONKURSIE z J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART 2015 wy豉niaj鉍 nast瘼uj鉍ych  laureat闚:

I miejsce Mateusz Leniewski Zesp馧 Szk馧 Publicznych nr 3 w 砰rardowie

II miejsce Karolina Skura   Gimnazjum nr 3 w Grodzisku Mazowieckim

III miejsce Daniel Szyma鎍zak Zesp馧 Szk馧  im. Or豉 Bia貫go w Kaskach

Wyr騜nienie Aleksandra ㄆkasiak - Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

Wyr騜nienie Michalina Szemet Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

Gratulujemy wygranym oraz serdecznie dzi瘯ujemy uczestnikom i ich opiekunom za udzia w konkursie. Dzi瘯ujemy r闚nie sponsorom konkursu: ZSP w Mi璠zyborowie oraz wydawnictwo Oxford University Press.

Opiekunowie konkursu nauczyciele j瞛yka angielskiego oraz uczniowie klasy IIc gimnazjum, kt鏎zy pracuj nad projektem o Stanach Zjednoczonych zapraszaj na nast瘼n edycj konkursu SMART w przysz造m roku.