rok szkolny 2014/2015

APEL Z OKAZJI DNIA PAPIESKIEGO, DNIA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ PASOWANIA UCZNI紟 KLAS PIERWSZYCH

Dnia 13 padziernika 2014 w murach naszej szko造 odby si uroczysty apel przygotowany przez uczni闚 Gimnazjum. Apel powi璚ony by wa積ym wydarzeniom:  Dzie Papieski, Dzie Edukacji  Narodowej oraz lubowanie Klas Pierwszych.

Apel rozpocz像 si programem przygotowanym przez klasy pierwsze. Powi璚ony  by naszemu papie穎wi Janowi Paw這wi II, jego 篡ciu i naukach, kt鏎ymi dzieli si z nami przez ca章 swoj drog. Ta cz programu wywo豉豉 w uczniach wspomnienia i stan skupienia.

W drugiej czci uroczystoci  uczniowie klas IIc i IIb   podzi瘯owali  dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szko造 za trud  ich pracy  s這wami programu artystycznego cieple przyj皻ego przez wszystkich ogl鉅aj鉍ych przedstawienie. Do 篡cze przy章czyli si przedstawiciele Samorz鉅u Szkolnego.

Nast瘼nie uczniowie klas pierwszych z這篡li lubowanie. B鏬, honor, ojczyzna i wychowanie to wartoci, do kt鏎ych obok nauki d嘀y powinien  ucze naszej szko造 i corocznie ka盥y nowy rocznik Gimnazjum w Mi璠zyborowie lubuje wierno tym wartociom. Dzi瘯i lubowaniu uczniowie klas pierwszych stali  si wi璚 pe軟oprawnymi uczniami naszego gimnazjum.

Po lubowaniu uczniowie Samorz鉅u Szkolnego przekazali na r璚e gospodarzy pami靖kowe d逝gopisy ufundowane przez Rad Rodzic闚.

Uroczysto zosta豉 zako鎍zona przem闚ieniem pana dyrektora Dariusza Grabowskiego.