rok szkolny 2015/2016

DEBATA Z ABSOLWENTAMI

Spotkania z absolwentami, to ju kilkuletnia tradycja naszego gimnazjum. W tym roku szkolnym debata dla uczni闚 klas trzecich, na kt鏎 zostali zaproszeni absolwenci Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie odby豉 si 15 marca.

Starsi koledzy i kole瘸nki jak zwykle nie zawiedli i licznie przybyli, aby reprezentowa szko造 do, kt鏎ych obecnie ucz瘰zczaj.

Debata by豉 bardzo ciekawa, absolwenci reklamowali szko造 ponadgimnazjalne, m闚ili czym si kierowali w ich wyborze i na co zwraca uwag przy podejmowaniu decyzji na nast瘼ne kilka lat.

Ju Albert Einstein powiedzia, 瞠  Nauka w szko豉ch powinna by prowadzona w taki spos鏏, aby uczniowie uwa瘸li j za cenny dar, a nie za ci篹ki obowi頊ek.

砰czymy naszym gimnazjalistom, aby dokonali trafnego wyboru i ch皻nie pog喚biali swoj wiedz w szkole, do kt鏎ej p鎩d od wrzenia.