rok szkolny 2015/2016

"SPRZ冉ANIE WIATA 2015" - APEL

Wyprawa - poprawa - pod takim has貫m ruszy豉 22. akcja Sprz靖ania wiata Polska. W ramach tegorocznej edycji kampanii zwracamy uwag na rol, jak ka盥y z nas mo瞠 odegra w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie. Wskazanie, 瞠 poza obowi頊kami, mamy r闚nie prawa, a jednym z nich jest prawo do tego, 瞠by si domaga rozwi頊ywania przez gminy takich problem闚 jak np. dzikie wysypiska. Do tego potrzebna na b璠zie wiedza i ch耩 wsp馧uczestniczenia w dzia豉niach podejmowanych dla czystego rodowiska.

15.09.2015 r. klasa IIIA podczas godziny wychowawczej zorganizowa豉 apel z okazji akcji Sprz靖anie wiata. Przedstawili temat w bardzo ciekawy, humorystyczny spos鏏 wspaniale trafiaj鉍y do m這dzie篡 gimnazjalnej. Spotkanie zako鎍zy這 si quizem ekologicznym, w kt鏎ym brali udzia przedstawiciele klas 1, 2 i 3 oraz kr鏒k przemow pana dyrektora.

W pi靖ek niekt鏎e klasy wraz z wychowawcami tradycyjnie wyszli w teren, aby posprz靖a nasz ma章 ojczyzn. Poprzez tak postaw uczniowie chcieli pokaza jak wa積e jest dla nich, aby w miejscowoci, w kt鏎ej mieszkamy by這 czysto.