rok szkolny 2015/2016

OG粌NOPOLSKI KONKURS PIOSENKI "WYGRAJ SZANS"

KOLEJNY SUKCES KUBY SZMAJKOWSKIEGO

16 marca 2016r., w pruszkowskim Domu Kultury Arsus, odby  si og鏊nopolski  konkurs piosenki Wygraj szans. Konkurs  zorganizowa豉 Agencja Telewizyjno Estradowa TV Media z υdzi. Wzi窸o w nim udzia 17 m這dych wokalist闚 w wieku od 9 do 14 lat. Wr鏚  nich by  te uzdolniony muzycznie ucze naszego gimnazjum Jakub Szmajkowski. Kuba wykona piosenk, wytypowan wczeniej przez Organizatora  programu, Uciekaj moje serce z repertuaru Seweryna Krajewskiego.

Jury, z這穎ne g堯wnie z nauczycieli i instruktor闚  reprezentuj鉍y ka盥 z uczestnicz鉍ych w programie miejscowoci, ocenia這 walory g這sowe, muzykalno, techniczne umiej皻noci operowania g這sem, interpretacj, oddanie klimatu piosenki  oraz og鏊ny wyraz artystyczny. Ka盥y z juror闚 typowa trzech, jego zdaniem najlepszych wykonawc闚 i przyznawa  od 1 do 6 punkt闚(przedstawiciel jury nie m鏬 oczywicie g這sowa na  wykonawc z plac闚ki, kt鏎 reprezentuje).Przyznano I, II i III miejsce oraz 3 wyr騜nienia.

Jedno z nich otrzyma ucze kl. Ia- Jakub Szmajkowski.

Warto wspomnie, 瞠 Kuba pojecha do Pruszkowa z mocnym wsparciem, czyli ze swoj klas  i z wychowawc- p..Fr鉍zkiem.

Bardzo cieszy, ju czwarty w tym roku kalendarzowym, sukces mojego podopiecznego. Kuba jest coraz bardziej wiadomym wokalist, wspaniale si rozwija, a do tego jest pracowity i skromny. Mam nadziej, 瞠 zbli瘸j鉍e si konkursy  piosenki  te przynios kolejne sukcesy.

Iwona Maciejewska