rok szkolny 2015/2016

MI犵ZYPOWIATOWE FINAΧ W PIzE SIATKOWEJ DZIEWCZ冉 W KATEGORII GIMNAZJUM W NADARZYNIE

Z Nadarzyna ze srebrnymi medalami

Po wielu miesi鉍ach przygotowa doczekalimy si na fina mi璠zypowiatowy w pi販e siatkowej dziewcz靖 w kat. gimnazjum. 17 marca w hali sportowej w Nadarzynie zosta rozegrany turniej, w kt鏎ym wzi窸o udzia sze gimnazj闚. Gimnazjum z Pruszkowa, Gimnazjum z Mi璠zyborowa, Gimnazjum z 砰rardowa, Gimnazjum z υmianek, Gimnazjum z Koz這wa Szlacheckiego oraz Gimnazjum z Nadarzyna. Nasz szko喚 reprezentowa造: Patrycja Obierek, Paulina Chojnicka, Oliwia Grzelecka, Karolina Mastalerz, Joanna Potwardowska, Karolina Chojnicka, Aleksandra Chojnicka, Gabriela Lasota, Wiktoria Sielska.

W trakcie gier grupowych uczennice gimnazjum w Mi璠zyborowie pokona造 r闚ieniczki z Gimnazjum z Koz這wa Szlacheckiego (25:4; 25:10) i przegra造 z Nadarzynem (16:25; 15:25). W p馧finale turnieju zawodniczki z Mi璠zyborowa pokona造 rywalki z 砰rardowa (25:16; 25:23). W meczu fina這wym znowu przysz這 nam rywalizowa z Gimnazjum z Nadarzyna i niestety ponielimy kolejn pora磬, tym razem po zaci皻ym boju 25:22 i 25:16.

Na tym turnieju zako鎍zy豉 si przygoda uczennic z Mi璠zyborowa z eliminacjami do Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej. Nadarzyn jedzie drugi rok z rz璠u na fina wojew鏚zki. Ekipie z Mi璠zyborowa nale篡 pogratulowa drugiego miejsca i 篡czy wi瘯szej determinacji oraz wi瘯szego zaanga穎wania w prace wykonywan przez ca造 sezon. W przysz造m roku b璠zie okazja do rewan簑.