Kronika Gimnazjum

rok szkolny 2015/2016

MECZ PIΘI SIATKOWEJ DZIEWCZ冉 - DWA OBLICZA SIATKAREK

W dniach 17 i 18 listopada siatkarki z Mi璠zyborowa rozgrywa造 kolejne mecze w II lidze kadetek. We wtorek zesp馧 ㄆkasza liwerskiego rozgrywa swoje spotkanie z OSiR-em 砰rard闚 w starej hali na ulicy Chopina w 砰rardowie. Mecz, o kt鏎ym na pewno ekipa z Mi璠zyborowa chcia豉by jak najszybciej zapomnie. Trzy szybkie sety, w kt鏎ych zesp馧 z Mi璠zyborowa nie by wstanie postawi si kole瘸nk za miedzy. Przys這wie biednemu wiatr w oczy idealnie pasowa這 do zawodniczek Wrzosu Mi璠zybor闚. Nie tylko gra造 w du篡m os豉bieniu wynikaj鉍ym z kontuzji i innych to jeszcze nic tego dnia nie wychodzi這. I tak kolejne sety przegra造 do 11, 14, 11.

Po druzgoc鉍ej pora盧e z OSiR-em przysz這 nam w rod stoczy walk w UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. W kiepskich nastrojach przyst雷ilimy do rywalizacji. Po kilku chwilach walki okaza這 si, 瞠 zesp馧 z Zespo逝 Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie to ca趾owicie inny zesp馧 ni dzie wczeniej. Dok豉dny, szybki, skoncentrowany i bardzo mocny. Po godzinie gry wi皻owalimy zwyci瘰two  3:0 (21; 15;17). Dzi瘯i zwyci瘰twu siatkarki Wrzosu Mi璠zybor闚 maj jeszcze cie szansy na awans do kolejnej rundy. Warunkiem jest zwyci瘰two w trzech ostatnich kolejkach sezonu zasadniczego. Niestety przeciwnik to nie byle kto, bo: 23.11 Sparta Grodzisk Maz., 28.11 Asto KZD Piaseczno, 29.11 畜ik Pruszk闚. Jeli nasz zesp馧 wygra wszystkie trzy spotkania b璠ziemy dalej walczy o awans do pierwszej ligi w kategorii kadetek.