rok szkolny 2015/2016

UROCZYSTE ROZPOCZ犴IE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016 uczniowie naszej szko造 przywitali uroczyst Msz wi皻, a nast瘼nie kr鏒kim programem artystycznym z nutk radoci, ale te i patosu. Pi靖oklasici nawi頊ali do minionych wakacji oraz jesienn piosenk weszli w nowy rok szkolny i orzewiaj鉍 aur. Natomiast uczniowie klas II gimnazjum wierszem uczcili 76. rocznic wybuchu II wojny wiatowej.

Po programie artystycznym dyrektor szko造 przywita wszystkich zebranych, a w szczeg鏊noci uczni闚 wst瘼uj鉍ych w mury mi璠zyborowskiej szko造. 砰czy dzieciom i m這dzie篡 sukces闚 oraz udanej wsp馧pracy na forum klasowym i szkolnym.

Twarze uczni闚 po造skiwa造 nie tylko w promieniach letniego s這鎍a, zdradza造 tak瞠 rado ze spotkania z przyjaci馧mi, kole瘸nkami i kolegami oraz nauczycielami.