rok szkolny 2015/2016

NASI STYPENDYCI

Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie

ma czworo stypendyst闚!

Justyna Sochacka (klasa IB Gim),  Zuzanna Biega豉 (klasa IC Gim), Kamil Kwiatkowski (klasa II B Gim), oraz Kacper Mi鎥owski (klasa IID Gim) to nasi tegoroczni stypendyci. Uczniowie Ci otrzymali stypendia w ramach projektu Samorz鉅u Wojew鏚ztwa Mazowieckiego realizowanego przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urz璠u Marsza趾owskiego Wojew鏚ztwa Mazowieckiego w Warszawie wsp馧finansowane ze rodk闚 Europejskiego Funduszu Spo貫cznego i krajowych rodk闚 publicznych. Nie by這 to wcale 豉twe wyzwanie, jednak systematyczna nauka pozwoli豉 im osi鉚n寞 wysokie rednie ocen, odnie sukces w r騜nych konkursach i  jak wida ich ci篹ka praca zaowocowa豉. Otrzymane w ramach projektu pieni鉅ze mog teraz przeznaczy na sw鎩 rozw鎩.

Mazowiecki program stypendialny dla uczni闚 szczeg鏊nie uzdolnionych - NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZΜWIEKA umo磧iwia rozw鎩 edukacyjny naszych uzdolnionych uczni闚. W ramach programu uczniowie pod opiek p. Joanny Bednarskiej oraz p. Agnieszki Chmieleckiej realizuj projekty edukacyjne rozwijaj鉍e zainteresowania oraz pog喚biaj鉍e ich wiedz w zakresie przedmiot闚 przyrodniczych, informatycznych, j瞛yk闚 obcych nowo篡tnych i matematyki.

Jestemy dumni z naszych stypendyst闚 i 篡czymy im wytrwa這ci w realizacji postawionych przed sob cel闚.