rok szkolny 2014/2015

XIII FESTIWAL PIOSENKI MI犵ZYNARODOWEJ PIOSENKA NIE ZNA GRANIC ETAP SZKOLNY.

Dnia 20 marca 2015 odby si XIII Festiwal Piosenki Mi璠zynarodowej Piosenka nie zna granic etap szkolny.

Po raz trzynasty szko豉 w Mi璠zyborowie przywita豉 wiosn muzyk. Wykonawcy 9 piosenek w kategorii Gimnazjum i 14 piosenek w kategorii Szko豉 Podstawowa przenieli nas w r騜ne zak靖ki wiata, piewaj鉍 utwory w r騜nych j瞛ykach. Jak co roku kr鏊owa豉 jednak piosenka w j瞛yku angielskim. Uczniowie byli oceniani w trzech kategoriach: intonacja czysto wykonania, wymowa i wra瞠nie artystyczne.

Trzeba przyzna, 瞠 wokalici reprezentowali wysoki poziom, wi璚 jury mia這 trudne zadanie wybra najlepszych, kt鏎zy b璠 reprezentowa nasz szko喚 w etapie mi璠zypowiatowym w maju. Uczniowie mi瘭i r闚nie mo磧iwo wyboru piosenki publicznoci. Na scenie moglimy podziwia tak瞠 zdolnoci taneczne dziewcz靖 z klas IIC, IIIC i IIID. Za opraw festiwalu odpowiedzialni byli uczniowie klasy IIC, ekipa nag豉niaj鉍a oraz dekoratorzy, kt鏎zy pod okiem nauczycieli po raz kolejny udowodnili, 瞠 dzi瘯i profesjonalnemu podejciu do piosenki, rodz si u nas gwiazdy.