rok szkolny 2014/2015

APEL PODSUMOWUJ丘Y ROK SZKOLNY 2014/2015

W ostatni poniedzia貫k przed zbli瘸j鉍ymi si wakacjami przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego przypomnieli najwa積iejsze wydarzenia minionego roku szkolnego.

W kolejnym programie z cyklu Gim - Flesh, kt鏎y ju od trzech lat goci w gimnazjum nie zabrak這 informacji o apelach, uroczystociach, konkursach i zawodach sportowych oraz wycieczkach.

Na zako鎍zenie prowadz鉍y podzi瘯owali za wsp鏊ne trzy lata i poprosili m這dszych koleg闚 o kontynuowanie tradycji tego programu w nast瘼nych latach.

Na po瞠gnanie by豉 te niespodzianka!

Specjalnie dla wszystkich obecnych, wyst雷i豉  Anna Sici雟ka w duecie z nasz absolwentk Weronik B這雟k.

W drugiej czci spotkania Adrianna Krupa przewodnicz鉍a Samorz鉅u Uczniowskiego wraz z Zuzann W璚owsk stwierdzi造, 瞠  zbli瘸j鉍e si zako鎍zenie roku szkolnego to wa積y moment w uczniowskim 篡ciu. Przypomnia造, Samorz鉅 Uczniowski to wszyscy gimnazjalici czyli 261 os鏏.

Nie zabrak這 r闚nie serdecznych podzi瘯owa.

Za pomoc w realizacji dzia豉, otwarto, udan i owocn wsp馧prac gor鉍o dzi瘯ujemy:

• Panu Dariuszowi Grabowskiemu   Dyrektorowi Szko造,

• Pani Justynie Pietruszewskiej   Wicedyrektor do spraw Gimnazjum,

• Wszystkim Nauczycielom pracuj鉍ym w Gimnazjum,

• Pracownikom Obs逝gi,

• Radzie Rodzic闚, kt鏎 reprezentuje Pani Lidia Nowak,

• Paniom Sekretarkom,

• Pani Bogumile Szymko,

• Pani Piel璕niarce Ewie Jod這wskiej,

oraz wszystkim, z kt鏎ymi w tym roku pracowalimy.

Na zako鎍zenie nast雷i這 przekazanie pe軟ienia obowi頊k闚 kolejnym gimnazjalistom, kt鏎zy w roku szkolnym 2015/2016 b璠 reprezentowa spo貫czno uczniowsk.