rok szkolny 2015/2016

APEL PODSUMOWUJ丘Y ROK SZKOLNY 2015/2016

21 czerwca 2016 roku Samorz鉅 Uczniowski zaprosi wszystkich na apel podsumowuj鉍y rok szkolny 2015/2016.

Ju za par dni, za dni par

Wemiesz plecak sw鎩 i gitar.

Po瞠gnania kilka s堯w, Pitagoras, b鉅cie zdr闚,

Do widzenia wam, canto, cantare.

Do wakacji zosta這 jeszcze kilka dni, po dziesi璚iu miesi鉍ach ci篹kiej pracy i stres闚 nadchodz tak wyczekiwane przez wszystkich uczni闚 WAKACJE. B璠zie to czas zabawy i nowych prze篡. Korzystaj鉍 z czasu wolnego nie chcielimy, aby uczniowie zapomnieli o swoim bezpiecze雟twie. Ka盥y musi zwraca uwag na r騜ne zagro瞠nia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zako鎍zeniu pozosta造 tylko dobre wspomnienia.

Pan Aleksander Wysocki ratownik medyczny przypomnia uczniom na co powinni zwr鏂i uwag podczas wakacji.

Po tych cennych wskaz闚kach przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego przypomnieli najwa積iejsze wydarzenia minionego roku szkolnego.

Niekt鏎e wydarzenia odciskaj si w nas tak g喚boko, 瞠 staj si bardziej donios貫 dopiero d逝gi czas pniej.

Takie chwile j靖rz przesz這, a przez to s zawsze obecne w naszych wci嘀 bij鉍ych sercach. Niekt鏎ych wydarze si nie wspomina, lecz prze篡wa je od nowa.

Zatem wszyscy wr鏂ilimy nasz pami璚i do najciekawszych apeli, uroczystoci, konkurs闚 i  innych szkolnych wydarze.

Samorz鉅 Uczniowski przekaza pe軟ienie obowi頊k闚 kolejnym gimnazjalistom. Podczas wybor闚, kt鏎e odby造 si 14 czerwca do Prezydium Samorz鉅u Uczniowskiego weszli:

1) Wiktoria Sielska (klasa IB)

2) Sebastian Adamczyk ( klasa II D)

3) Dominika Pyza (klasa II D)

4) Patrycja Jakubczak ( klasa II C)

5) Patrycja Krupa ( klasa II C)

6) Krzysztof Maliszewski ( klasa II B)

8) Zuzanna Biega豉 ( klasa IC)

9) Ewelina Karolak ( klasa II B)

Na koniec wsp鏊nego spotkania zosta造 jeszcze wr璚zone dyplomy za udzia w ostatnich tegorocznych konkursach.

W ca這rocznym konkursie Super Klasa

I miejsce zaj窸a klasa I C;

II miejsce zaj窸a klasa II C;

III miejsce zaj窸a klasa II D;

IV miejsce zaj窸a klasa ID.

Klasy te otrzyma造 nagrody finansowe, kt鏎ych sponsorem by: Samorz鉅 Uczniowski, Rada Rodzic闚, Dyrektor ZSP.

Po podsumowaniu sukces闚 uczni闚, Samorz鉅 Uczniowski 篡czy wszystkim

UDANYCH WAKACJI!