rok szkolny 2015/2016

WI邛O SIATK紟KI W ATLAS ARENIE

W Wielki Czwartek uczniowie Zespo逝 Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie wybrali si do υdzi na wi皻o siatk闚ki w Atlas Arenie. W czwartkowy wiecz鏎 na parkiecie wyst雷ili siatkarze PGE Skry Be販hat闚, kt鏎zy stawili czo豉 rosyjskiemu Zenitowi Kaza. Spotkanie zapowiada這 si pasjonuj鉍o, poniewa Polska dru篡na wygra豉 pierwsze wyjazdowe spotkanie z dwumeczu. Stawk meczu by這 pozostanie w elitarnych rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrz闚. Niestety mecz w atlas arenie nie przyni鏀 takich emocji jak pierwszy mecz. Skra przegra 0:3 (-19;-23;-19) i odpad豉 z rozgrywek. Mimo wszystko grupa uczni闚 ze szko造 w Mi璠zyborowie bawi豉 si znakomicie podczas meczu. Ogromnie wra瞠nie robi wype軟iona po brzegi Atlas Arena w υdzi. Dziesi耩 tysi璚y ludzi wsp鏊nie piewaj鉍ych i wspieraj鉍ych siatkarzy zapad這 ka盥emu z nas na d逝go w pami璚i.

Udzia w widowisku sportowym by jednym z element闚 projektu edukacyjnego Kultura kibicowania realizowanego przez klas sportow z Gimnazjum w Mi璠zyborowie.

Wyjazd doszed do skutku dzi瘯i uprzejmoci Krzysztofa Ma豉chowskiego z klubu kibica Skry Be販hat闚 - za co bardzo serdecznie dzi瘯ujemy. Dzi瘯ujemy r闚nie opiekunom, kt鏎zy zebrali grup czterdziestopi璚io osobow i  pe軟ili nad nimi opiek podczas widowiska sportowego. Byli to  Marcin Jackowicz, Tomasz Malewski, Tomasz Wolniewicz i ㄆkasz liwerski.