rok szkolny 2014/2015

MECZ INAUGURUJ丘Y SEZON 2014/2015 W PIzE SIATKOWEJ DZIEWCZ冉

Sensacja na inauguracji sezonu w Mi璠zyborowie!

Uczennice Zespo逝 Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie reprezentuj鉍e barwy miejscowego klubu LKS Wrzos Mi璠zybor闚 pokona造 w pierwszym meczu sezonu 畜ik Pruszk闚 3:1 (12;21;-15;21). Wydarzenie jest ogromne, poniewa zawodniczki z Wrzosu rywalizowa造 z zawodniczkami o 2 lata starszymi. Tak strategi przygotowa obra trener ㄆkasz liwerski twierdz鉍, 瞠 najlepiej uczy si od mocniejszych. Dziewczyny z Mi璠zyborowa przygotowuj sie do startu w Mistrzostwach Mazowsza w kategorii m這dziczek.

Siatkarki Wrzos Mi璠zybor闚 chc serdecznie podzi瘯owa wszystkim, kt鏎zy przybyli na trybuny i trzymali kciuki za zwyci瘰two. Jednoczenie zapraszamy na kolejny mecz w kategorii "kadetek" kt鏎y zostanie rozegrany na hali sportowej w Mi璠zyborowie w dniu 1.10.2014r. o godzinie 18.

Sk豉d Mi璠zyborowa: Zosia Mirgos (kapitan), Aleksandra Chojnicka, Paulina Chojnicka, Karolina Chojnicka, Agnieszka Felikasiak, Zuzanna G零iorowska, Karolina Mastalerz, Joanna Potwardowska, Patrycja Obierek, Natalia Jasi雟ka, Gabrysia Lasota, Aleksandra Kubacka, Oliwia Grzelecka, Wiktoria Sielska (libero).