rok szkolny 2015/2016

KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ W GRODZISKU MAZOWIECKIM

25 lutego 2016 r.  w auli szkolnej Zespo逝 Szk馧 Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim odby豉 si VI edycja Mi璠zyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej  YOU CAN SING.

W konkursie wzi窸a udzia rekordowa liczba uczestnik闚 (36) z powiatu grodziskiego i pruszkowskiego, kt鏎zy reprezentowali gimnazja i szko造 ponadgimnazjalne.

Jury szczeg鏊nie zwraca這 uwag na pami璚iowe opanowanie tekstu, poprawno j瞛ykow, interpretacj, walory g這sowe, muzykalno.

Poziom wi瘯szoci wykona by bardzo wysoki. M這dzi wykonawcy nie tylko piewali, ale i akompaniowali sobie na instrumentach (gitary klasyczne, elektryczne, skrzypce, fortepian).

Jurorzy mieli naprawd trudny wyb鏎. Jednak przy og豉szaniu werdyktu odnios豉m wra瞠nie, 瞠 przy tak wielu piosenkach nie dostrzegli kilku bardzo profesjonalnych wykona, po prostu umkn窸y chyba ich uwadze. Szkoda.

Na konkursie wspaniale wypadli gimnazjalici z Mi璠zyborowa:

Justyna Sochacka, z du蕨 klas, wrodzon  sobie delikatnoci i muzykalnoci, perfekcyjnie  wykona豉 utw鏎 Uncover z repertuaru Zary Larsson, Julia Matusiak, obdarzona mocnym rockowym g這sem i akompaniuj鉍a jej na gitarze elektrycznej Aleksandra Rasztawicka  wspaniale zaprezentowa造 piosenk I see fire z repertuaru Eda Sheerana, Jakub Szmajkowski zaprezentowa w豉sn, oryginaln i trudn interpretacj przeboju Sama Smitha La, la, la.

Jury konkursu doceni這 prac i talent Kuby Szmajkowskiego, kt鏎y w kategorii szko造 gimnazjalne otrzyma zaszczytne II miejsce BRAWO!

Jestem dumna, 瞠 mamy w szkole tak utalentowanych, pracowitych i jednoczenie skromnych uczni闚, na pewno przed nimi jeszcze wiele muzycznych  sukces闚.

Iwona Maciejewska- nauczyciel muzyki.