rok szkolny 2015/2016

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY VII DNI MATEMATYKI

W tym roku kolejny raz uczniowie naszej szko造 brali udzia w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez Gimnazjum im. Ks. Kan. M. Lipskiego w Osuchowie, pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Owiaty. Dni Matematyki odby造 si 25 maja 2016 roku.

Nasz zesp馧 liczy tylko dwie trzyosobowe dru篡ny - z klas pierwszych oraz klas drugich. Zabrak這 trzecioklasist闚, kt鏎zy bawili si w tym czasie na wycieczce.

Uczniowie, kt鏎zy uczestniczyli w konkursie, nie zatracili ducha walki i dobrej zabawy. Z wielkim zapa貫m przyst雷ili do pierwszego etapu, w kt鏎ym rozwi頊ywali test wiedzy. Wszystkie dru篡ny bior鉍e udzia w zmaganiach przesz造 do kolejnego etapu. W drugiej czci konkursu uczniowie rozwi頊ywali zadania dru篡nowo i prezentowali jury swoje odpowiedzi. Wszyscy uczestnicy wykazali si umiej皻noci logicznego mylenia, w ciekawy i rzeczowy spos鏏 przedstawiali sw鎩 punkt widzenia danego zadania.

Wracalimy niezwykle usatysfakcjonowani wynikami i nagrodami.

Dru篡na z klas drugich  w sk豉dzie: Kamil Kwiatkowski (2b), Krzysztof Stawicki (2b) oraz Kacper Mi鎥owski (2d) zaj窸a I miejsce w swojej kategorii.

Uczniowie z klas I w sk豉dzie: Maria Adamczyk (1c) Zuzanna Biega豉 (1c) oraz Dawid Lipi雟ki (1d) zaj瘭i III miejsce w swojej kategorii.

Jako szko豉  zaj瘭imy III miejsce.