rok szkolny 2014/2015

ZAKO哸ZENIE GIMNAZJUM PRZEZ UCZNI紟 KLAS III - ROK SZKOLNY 2014/2015

Przyszed czas, kiedy trzeba opuci mury naszego gimnazjum, po瞠gna si z twarzami  wychowawc闚, nauczycieli, kt鏎zy przez trzy lata wychowywali, zawsze byli blisko codziennych problem闚 i zawsze gotowi udzieli pomocnej rady.
Czas po瞠gna szkolne 豉wy i tablice. To tu sp璠zilimy najpi瘯niejsze lata naszego 篡cia. Pozostawimy tutaj nasze m這dzie鎍ze mi這ci, a z nimi najmilsze wspomnienia.
Dzi瘯ujemy wszystkim tym, kt鏎zy czuwali nad nasz opiek, dbali o nasze wychowanie, organizowali wiele wspania造ch uroczystoci i wycieczek, nauczyli nas wiary, szlachetnoci i dzi瘯i nim wiemy, 瞠 篡cie to nie znaczy tylko 篡, lecz by cz這wiekiem wytrwa造m, silnym i pomocnym dla innych.

Dzi nasze serca przepe軟ia nie tylko rado z otrzymania wiadectwa uko鎍zenia gimnazjum, ale tak瞠 smutek z powodu rozstania z tym, co stanowi這 istot naszego 篡cia wci鉚u ostatnich lat. I cho nieraz przysparzalimy wielu zmartwie naszym nauczycielom,chcielibymy, aby w ich pami璚i pozosta造 tylko te lepsze chwile.

Kto przed laty wpad na pomys, aby uczci wysi貫k, talent i prac wybitnych ludzi, tych kt鏎zy maj ogromny wk豉d w rozw鎩 ludzkoci. Tak zrodzi造 si Oscary, Nagrody Nobla, Z這te Fryderyki, czy Victory.

A poniewa - cytuj鉍 Pana Dyrektora- rok 2015 JABΘAMI STOI ,to w豉nie Z這tymi Jab趾ami postanowilimy nagrodzi tych wyj靖kowych.

Uhonorowalimy prac nauczycieli i nie tylko, przyznaj鉍 Nagrody Z這tego Jab趾a w specjalnych kategoriach. Jab趾o to symbol zdrowia, 篡cia bogactwa, m鉅roci, w豉dzy i pocz靖ku, a jednoczenie pi瘯ny owoc wielkiej pracy, wysi趾u i stara o nas uczni闚.

Najlepsi z najlepszych typowani byli w specjalnych kategoriach, kt鏎e jak puzzle sk豉daj si na obraz nauczyciela idealnego wymarzonego.

Dok豉dno szwajcarskiego zegarka

Sokoli wzrok

Taki dla kt鏎ego nie ma misji niemo磧iwych

Po prostu cz這wiek renesansu

Top model na topie lubi鉍y duety i kino

Z這tousty Arcymistrz

Gwiazda parkietu na wysokim obcasie

a przy tym luz, stoicki spok鎩 i 瘸rt, zawsze eko.

Atmosfera by豉 gor鉍a, gocie zadowoleni, laureaci wzruszeni, nagrody W鎩ta rozdane, wiadectwa wr璚zone, a my absolwenci, rocznik 2015- bardzo szczliwi !!!!

Absolwenci 2015