rok szkolny 2016/2017

ODWIEDZINY W PRZEDSZKOLU NR 9 W 玆RARDOWIE

Dnia 25 listopada uczniowie 3 klasy Gimnazjum (Dominika Pyza i Sebastian Adamczyk) pod opiek Pani Agnieszki Aronowskiej odwiedzili dzieci w Przedszkolu Nr 9 w 砰rardowie. By豉 tu juz trzecia wizyta w tym Przedszkolu. Zaj璚ia zwi頊ane by造 z obchodami wiatowego  Dnia Pluszowego Misia. Tam czeka造 na nich trzy grupy przedszkolak闚 Pszczo造, Skrzaty i Biedronki. Uczniowie przeprowadzili quiz z wiedzy na temat pluszowych postaci z bajek ( konkurs bardzo spodoba si przedszkolakom, o czym wiadczy ich aktywny udzia), czytali misiowe bajeczki i jak zawsze wsp鏊nie bawili si w misiowe zabawy ruchowe.  Jak zawsze uczniowie poradzili sobie wietnie i dali cudowny wyst瘼, czego dowodem by造 ogromne oklaski i zadowolenie dzieci.