rok szkolny 2015/2016

TURNIEJ REJONOWEJ GIMNAZJADY LZS

Sukces jakich ma這

Wtorek 27 padziernika okaza si bardzo udany dla siatkarek i siatkarzy z naszego Gimnazjum. W hali sportowej w Nadarzynie rozgrywany by turniej Rejonowej Gimnazjady LZS. Nasze uczennice i uczniowie zaproszeni z racji trenowania w klubie LKS Wrzos Mi璠zybor闚, kt鏎y jest zrzeszony w stowarzyszeniu Ludowych Zespo堯w Sportowych.

Ch這pcy rywalizowali z r闚ienikami z Gimnazj闚 z Bartnik, Nadarzyna i Lesznowoli. Po zaci皻ej walce bez straty seta uczniowie z Gimnazjum w Mi璠zyborowie mogli wi皻owa zwyci瘰two w turnieju.

Dziewcz皻a rywalizowa造 z r闚ieniczkami z Gimnazj闚 z Bartnik, Lesznowoli oraz dwoma zespo豉mi z Nadarzyna. Siatkarki z Mi璠zyborowa r闚nie cieszy造 si ze z這tych medali mimo, 瞠 przegra造 pierwsze spotkanie. Mo磧iwe by這 to przez lepszy stosunek set闚 po wygraniu przez nasze siatkarki wszystkich spotka w stosunku 2:0, a pora盧e Lesznowoli z Nadarzynem 0:2. O podziale miejsc na przys這wiowym pudle decydowa jeden set.

Tym samym jedna i druga ekipa zakwalifikowa豉 si do Fina逝 Wojew鏚zkiego w Gimnazjadzie LZS, kt鏎y odb璠zie si 27.11.2015 w Wolanowie k/Radomia. Trenerzy prowadz鉍y zespo造 Marcin Jackowicz i ㄆkasz liwerski maj powody do dumy, poniewa s pierwszymi, kt鏎zy w jednym roku wprowadzili dwie ekipy do fina逝 wojew鏚zkiego LZS.

Kolejno ko鎍owa:

Dziewcz皻a