rok szkolny 2015/2016

OWOCNA WSP茛PRACA

Od lat klub sportowy LKS Wrzos Mi璠zybor闚 wsp馧pracuje z Zespo貫m Szk馧 Publicznych. Co roku wida po zwyci瘰twach w turniejach oraz rywalizacji szkolnej, 瞠 wsp馧praca jest korzystna dla obu stron. I tak te by這 w przypadku imprezy, na kt鏎 pojecha豉 瞠雟ka i m瘰ka reprezentacja gimnazjum. 27 padziernika w Nadarzynie zosta zorganizowany turniej Rejonowej Gimnazjady Ludowych Zespo堯w Sportowych w pi販e siatkowej. Gimnazjum w Mi璠zyborowie mog這 wystartowa w rozgrywkach, poniewa jego uczennice i uczniowie trenuj w LKS Wrzos Mi璠zybor闚.

Turniej okaza si bardzo udany dla podopiecznych trener闚 Marcina Jackowicza i ㄆkasza liwerskiego. Po zaci皻ym i pe軟ym emocji dniu zmaga zespo造 z Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie wi皻owa造 zwyci瘰two w turnieju i awans do rozgrywek wojew鏚zkich.

Turniej wojew鏚zki zosta rozegrany 27 listopada w Wolanowie pod Radomiem. Wyjazd uczni闚 Mi璠zyborowskiego Gimnazjum trzeba zaliczy do bardzo udanych. Dziewcz皻a zaj窸y II miejsce w wojew鏚ztwie, a ch這pcy wygrali Mazowieck Gimnazjad LZS.

Nie pozostaje nic innego jak 篡czy naszym m這dym sportowcom podobnych wynik闚 w rozgrywkach szkolnych, kt鏎ymi pasjonujemy si od lat.