rok szkolny 2015/2016

ZWYCI邘KIE SIATKARKI

27 wrzenia, kiedy wi瘯szo spo貫cznoci szkolnej uczestniczy豉 w obchodach 71. rocznicy bitwy pod Jaktorowem, siatkarki Wrzosu Mi璠zybor闚 toczy造 batalie w pierwszym dniu turnieju rozstawieniowego. Turniej rozgrywany by w hali sportowej w Mi璠zyborowie. 44 zespo造 m這dziczek (uczennice urodzone w 2001 i m這dsze) podzielone wed逝g klucza na 11 grup czterozespo這wych. Pierwszy dzie turnieju polega na ustaleniu kolejnoci w ma造ch grupach. Dwa pierwsze zespo造 awansuj do drugiego dnia turnieju rozgrywanego 4.10 w Warszawie.

Trener ㄆkasz liwerski podchodzi do turnieju z wieloma obawami. Raptem cztery dni wczeniej jego zawodniczki zagra造 bardzo s豉by mecz w lidze kadetek z OSiR-em 砰rard闚. Jednak obawy szybko zmieni造 si w dum z swojego zespo逝. Dziewczyny skoncentrowane podesz造 do pierwszego spotkania i szybko okaza這 si 瞠 s zespo貫m lepszym. Udowodni造 to ogrywaj鉍 zesp馧 UKS Atena Varsovia III Warszawa 2:0 (20; 14). Nast瘼ny przeciwnik UKS Plas Warszawa zosta r闚nie szybko ograny 2:0 (15;17). Ostatni przeciwnik niedzielnych gier to by SMS II Warszawa. Mecz szybko zako鎍zony wynikiem 2:0 (17:16).

Tym samym siatkarki Wrzosu Mi璠zybor闚 wygra造 grup pierwszego dnia turnieju rozstawieniowego. Pozostaje pogratulowa i trzyma kciuki 瞠by r闚nie g豉dko wygra造 mecze 4 padziernika gdzie b璠zie gra toczy豉 si o przydzielenie do konkretnych lig na Mazowszu.

Kolejno ko鎍owa:

LKS Wrzos Mi璠zybor闚

UKS Atena Varsovia III Warszawa

UKS SMS II Warszawa

UKS Plas Warszawa

Zesp馧 z Mi璠zyborowa wyst雷i w sk豉dzie: Patrycja Obierek (kapitan), Karolina Frynia, Weronika Czornak, Karolina Mastalerz, Wikotria Sielska (libero), Gabriela Lasota (libero), Oliwia Grzelecka, Ma貪orzata Krupi雟ka, Joanna Potwardowska, Wiktoria Gali雟ka, Sara Buczna, Joanna Michalczyk, Anna Szyma雟ka, Dominika 砰kowska, Zuzanna G零iorowska.