rok szkolny 2016/2017

WIECZ紑 OSTATKOWY

W dniu 28.02.2017r. odby sie organizowany przez Rad Rodzic闚, za zgod Dyrekcji, coroczny wiecz鏎 po章czony z licytacj ,z kt鏎ej fundusze trafiaj na konto Rady Rodzic闚, a tym samym do naszych dzieci. W tym roku by to "Wiecz鏎 Ostatkowy". Licytacja mia豉 podw鎩ny cel, gdy  tym razem 50% z dochodu zosta這 przeznaczone na rehabilitacj uczennicy naszego gimnazjum Basi Ostrowskiej.

Dzi瘯i zaanga穎waniu wielu rodzic闚 i dzieci , kt鏎zy zaj瘭i si gromadzeniem fant闚 do licytacji, przygotowaniem pocz瘰tunku, zaproszeniem goci, a pniej uwietnili swoj obecnoci ten wiecz鏎. Dzi瘯i zaanga穎waniu nauczycieli, kt鏎zy razem z uczniami udekorowali sal i przygotowali dodatkowe wyst瘼y naszych pociech . Dzi瘯i panu dyrektorowi, kt鏎y zgodzi si na to" zamieszanie" i udost瘼ni nam aul wspiera nasze poczynania. Dzi瘯i tym wszystkim, kt鏎zy pokazali, 瞠 ich serca wci嘀 s otwarte na potrzeby innych i z zaanga穎waniem brali udzia w licytacji, kt鏎a przynios豉 doch鏚 w wysokoci 2821,87, a Basia otrzyma豉 1500z. Dzi瘯i Rykowi "Bosmanowi", kt鏎y swoim wyst瘼em umili nam ten wiecz鏎. Wszystkim Wam bardzo serdecznie dzi瘯uj w imieniu naszych dzieci i Basi. Mam nadziej, 瞠 wszyscy ,kt鏎zy byli w ten wiecz鏎 z nami, uwa瘸j tak jak ja, 瞠 by on bardzo udany.

Lidia Nowak