rok szkolny 2014/2015

WIECZ紑 PEΒN EMOCJI.

rodowy wiecz鏎 obfitowa w moc atrakcji dla uczni闚 Zespo逝 Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie. W hali sportowej w naszej szkole rozegrany zosta mecz kadetek w pi販e siatkowej. Z kolei w Warszawie na Torwarze rozgrywany by mecz AZS Politechnika Warszawa Asecco Resovia Rzesz闚. Oczywicie nie przeoczylimy takiego wydarzenia. Czterdziesto osobowa grupa  pod opiek Moniki 疾lis豉wskiej i Marcina Jackowicza ogl鉅a豉 w akcji dw鏂h absolwent闚 naszej szko造. Maciek Olenderek graj鉍y w barwach siatkarzy ze stolicy oraz Piotr Nowakowski wyst瘼uj鉍y w ekipie z Rzeszowa. Smaczku dodaje fakt, i na boisku mo積a by這 ogl鉅a, a szeciu mistrz闚 wiata.

Mecz zako鎍zy si szybkim i 豉twym zwyci瘰twem siatkarzy z Rzeszowa. Jednak wi皻o siatk闚ki dla naszych uczni闚 trwa這 jeszcze d逝go. Tu po meczu Maciek i Piotrek podeszli do kibic闚 z Mi璠zyborowskiej szko造. By造 uciski d這ni i rozdawanie  autograf闚.

Z tego miejsca chcielibymy serdecznie podzi瘯owa Ma熥owi Olenderkowi za pomoc w ekspresowym zakupie bilet闚 na to spotkanie. I oczywicie liczymy na dalsza wsp馧prac.