rok szkolny 2016/2017

OBCHODY DNIA SKxDANKI I xMIG紟KI

29 stycznia by Dniem Sk豉danki i ζmig堯wki. Ju w pi靖ek przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego zaproponowali wszystkim gimnazjalistom w章czenie si do wsp鏊nej zabawy. W tym dniu ka盥y m鏬 rozwi頊a  przygotowane przez organizator闚 豉mig堯wki i rebusy.

Ka盥y ucze w okrelonym czasie pr鏏owa rozwik豉 skomplikowane zagadki. Wszyscy uczestnicy zabawy sprawdzili  swoje umiej皻noci logicznego mylenia. Jedni nie mieli z tym 瘸dnych problem闚, innym nie uda這 si poda prawid這wego rozwi頊ania, ale wszyscy wietnie si przy tym bawili.

W poniedzia貫k Samorz鉅 Uczniowski zaprosi przedstawicieli ka盥ej klasy do udzia逝 w Szkolnym Konkursie Tangramy ch皻nie uk豉damy. Zabawa polega豉 na tym, aby dru篡ny u這篡造 przedstawione kszta速y z dost瘼nych czci tangramu w taki spos鏏, aby wykorzysta wszystkie czci, kt鏎e musz do siebie przylega, ale nie mog na siebie nachodzi. Ka盥 cz tangramu mo積a  by這 odwraca i obraca wed逝g potrzeb. Ka盥a dru篡na na czas uk豉da豉 wzory wywietlane na tablicy, a klasy 1B, 1C, 2B, 2C, 2D, 3B, 3C, 3D przesz造 do kolejnego etapu konkursu. Gratulujemy!