Kronika Gimnazjum

rok szkolny 2015/2016

ZWYCI邘TWO SIATKAREK

Pierwsze zwyci瘰two

Uczennice Gimnazjum w Mi璠zyborowie w ostatni dzie wrzenia podejmowa造 w miejscowej hali zawodniczki z MKS 畜ik Pruszk闚. Podopieczne trenera ㄆkasz liwerskiego po przegranym meczu na inauguracji sezonu czeka造 na pierwsze zwyci瘰two w rozgrywkach ligi wojew鏚zkiej kadetek. Przysz這 ono po prawie dw鏂h godzinach walki. Pierwsze dwa sety zawodniczki Wrzosu Mi璠zybor闚 wygra造 pewnie 25:18 i 25:16. W trzecim secie szanse gry dosta造 zawodniczki, kt鏎e na pocz靖ku sezonu grywa造 mniej. Po zaci皻ej ko鎍闚ce Mi璠zyborowianki przegra造 25:27. Czwarta partia r闚nie by豉 wyr闚nana jednak rozstrzygni皻a na korzy miejscowego zespo逝 25:21. W ko鎍owym rozliczeniu uczennice naszego gimnazjum wygra造 3:1.

W najbli窺zych dniach zawodniczki z Mi璠zyborowa stocz kilka pojedynk闚 na r騜nych frontach. W niedziele 4.10 czeka ich wyjazd do Warszawy na drugi etap turnieju rozstawieniowego. We wtorek 6.10 i poniedzia貫k 12.10 zostan rozegrane kolejne mecze wojew鏚zkiej ligi kadetek. Tym razem przeciwnikami naszych zawodniczek b璠 UKS 茳emka Pruszk闚 i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Oba mecze nasze dziewczyny rozgrywaj na wyjazdach.

Dzi瘯ujemy wszystkim kt鏎zy pojawili si na trybunach i trzymali kciuki za nasz zesp馧, kt鏎y gra w sk豉dzie: Zuzanna G零iorowska, Patrycja Obierek, Ma貪orzata Krupi雟ka, Potwardowska Joanna, Chojnicka Aleksandra, Chojnicka Paulina, Frynia Karolina, Chojnicka Karolina, Maria雟ka Karolina, Grzelecka Oliwia, Czornak Weronika, Szyma雟ka Anna.