rok szkolny 2016/2017

WIATOWY DZIE TABLICZKI MNO浩NIA

W naszej szkole ju po raz drugi obchodzilimy wiatowy Dzie Tabliczki Mno瞠nia. Akcja odby豉 si 30 wrzenia 2016 roku, a jej g堯wnym celem by這 propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia si matematyki.

Uczennice z klas 2b oraz 2c wcieli造 si w rol egzaminator闚 i przeprowadza造 egzaminy z tabliczki mno瞠nia wr鏚 gimnazjalist闚 oraz nauczycieli. Sprawdzanie wiedzy mia這 charakter pisemny. Egzaminatorzy, zaopatrzeni w losy, odwiedzili wszystkie klasy. Uczniowie ch皻nie rozwi頊ywali trudne przyk豉dy. Ka盥y nauczyciel r闚nie ch皻nie wywi頊a si z tego zadania. Komisja egzaminacyjna nie zapomnia豉 o Panu Dyrektorze ani o Pani Wicedyrektor, kt鏎ych tak瞠 sprawdzilimy z tabliczki mno瞠nia.

Dzi瘯i Organizatorowi G堯wnemu, czyli Wydawnictwu WKM Rachmistrz ze Szczecina mielimy wszystkie potrzebne materia造 do przeprowadzenia akcji WMTDay.

W egzaminie w tabliczki mno瞠nia wzi窸o udzia 235 uczni闚 oraz 23 nauczycieli.

Tytu造 Experta Tabliczki Mno瞠nia oraz specjalne logo WMTDay otrzymali wszyscy egzaminowani nauczyciele oraz 19 uczni闚.

Wszystkim bardzo podoba豉 si akcja. Planujemy bra w niej udzia w kolejnych latach.