rok szkolny 2015/2016

DZIE OTWARTY W GIMNAZJUM

7 kwietnia 2016 roku ju po raz jedenasty odby si w gimnazjum Dzie Otwarty. Spotkanie rozpocz窸o si o godzinie 18.00 zwiedzaniem mur闚 naszej szko造. Zaproszeni sz鏀toklasici oraz ich rodzice mogli obejrze wszystkie pracowanie, w kt鏎ych uczniowie prezentowali swoje prace i zach璚ali m這dszych koleg闚 do wybrania w豉nie tej szko造.

Gimnazjum, to z pozoru jeden zwarty obiekt wsparty na silnych fundamentach, a tak naprawd, to obiekt sk豉daj鉍y si z wielu element闚, kt鏎e cile si ze sob 章cz, wzajemnie przenikaj, uzupe軟iaj i dope軟iaj   瘸dnego z nich nie mo瞠 zabrakn寞, tymi s這wami przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego rozpocz瘭i w auli wsp鏊ne spotkanie z przyby造mi go熤i.

Prowadz鉍y przedstawili prezentacj, w kt鏎ej wskazali te elementy: opowiedzieli histori szko造 oraz przytoczyli najwa積iejsze coroczne szkolne wydarzenia.  Gimnazjum w Mi璠zyborowie oferuje swoim uczniom wszechstronny rozw鎩, jak r闚nie jest kawa趾iem naszego domu. Gimnazjalici opowiedzieli jak szko豉 uczy i na co zwraca szczeg鏊n uwag. Nie zapomnieli o pochwaleniu si sukcesami w sporcie, konkursach i nauce. W szkole wszyscy szczeg鏊n uwag zwracaj na: szacunek, rzetelno, wsp馧prac, uczenie si, rozw鎩, indywidualizacj, motywacj i bezpiecze雟two. Na tych has豉ch jest oparta koncepcja pracy szko造.

Po sko鎍zonej prezentacji pan dyrektor Dariusz Grabowski zapozna kandydat闚 i ich rodzic闚 z ofert  na rok szkolny 2016/2017. By czas na pytania i odpowiedzi, a na zako鎍zenie na indywidualne rozmowy.