rok szkolny 2016/2017

VI MI犵ZYPOWIATOWY KONKURS J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART

Dnia 7 kwietnia 2017 roku, w Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie odby si  VI Mi璠zypowiatowy Konkurs J瞛yka Angielskiego SMART , do kt鏎ego przyst雷i這  17 uczni闚 z 5  szk馧 powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego.

Uczniowie wykazali si wiedz leksykalno-gramatyczn, umiej皻nociami rozumienia tekstu s逝chanego i czytanego  jak r闚nie wiedz z trzech zakres闚 tematycznych SPORT, ZDROWIE i  玆WIENIE sk豉daj鉍ych si na myl przewodni konkursu ZDROWY TRYB 玆CIA. Etap mi璠zypowiatowy zosta poprzedzony konkursami wewn皻rznymi w ka盥ej zg這szonej do konkursu szko造. Test konkursu w obu etapach zawiera zadania  maj鉍e form zada pojawiaj鉍ych si na zewn皻rznym egzaminie gimnazjalnym oraz konkursach kuratoryjnych.

Komisja powo豉na w dniu 07 kwietnia 2017r. sprawdzi豉 testy uczni闚 bior鉍ych udzia w MI犵ZYPOWIATOWYM KONKURSIE z J佖YKA ANGIELSKIEGO SMART 2017 wy豉niaj鉍 nast瘼uj鉍ych  laureat闚:

I miejsce Igor Zaprza貫k Gimnazjum im. hrabiego Krasi雟kiego  w Radziejowicach.

II miejsce Kacper Oskiera Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

III miejsce Magdalena Komorowska Zesp馧 Szk馧  im. Or豉 Bia貫go w Kaskach

Wyr騜nienie Helena Hintz Gimnazjum nr 2  Zespo逝 Szk馧 Og鏊nokszta販鉍ych w Brwinowie

Wyr騜nienie Marcel Sajak - Gimnazjum im. K. Wojty造 w Mi璠zyborowie

Wyr騜nienie Marta Rzena Gimnazjum w Zespole Szk馧 Publicznych nr 6 w 砰rardowie

Wyr騜nienie Jan Po逝trenko - Zesp馧 Szk馧  im. Or豉 Bia貫go w Kaskach

Gratulujemy zwyci瞛com oraz serdecznie dzi瘯ujemy uczestnikom i ich opiekunom za udzia w konkursie. Dzi瘯ujemy r闚nie sponsorom konkursu: ZSP w Mi璠zyborowie oraz wydawnictwu Oxford University Press.

Opiekunowie konkursu nauczyciele j瞛yka angielskiego oraz uczniowie klasy ID. Zapraszamy na nast瘼n edycj konkursu SMART w przysz造m roku.