rok szkolny 2016/2017

GIMNAZJALICI DLA PRZEDSZKOLAK紟

W rod, tu przed feriami, uczniowie klasy III c gimnazjum, pod opiek  p. Marioli Barcikowskiej, przygotowali niespodziank dla dzieci z naszego  przedszkola. By豉 to realizacja projektu zwi頊anego z wolontariatem pt.  W wiecie bajek.

Na udekorowanej scenie auli wystawili oni  trzy znane wszystkim bajki: Kopciuszek, Czerwony Kapturek i Kr鏊ewna nie磬a. Narratorzy czytali tre, a gimnazjalici przebrani w stosowne kostiumy, jak najlepiej potrafili,  odgrywali swoje role. Posz這 im ca趾iem  niele s鉅z鉍 z reakcji widowni, kt鏎a wzdychaniem, przera瞠niem i miechem reagowa豉 na poszczeg鏊ne sceny. Na zako鎍zenie konferansjerka, Iga,  przeprowadzi豉 kr鏒ki konkurs identyfikacji postaci z bajek, kt鏎y przedszkolakom nie sprawi 瘸dnego k這potu.

Spotkanie obu stronom przynios這 wiele radoci! I o to chodzi這!