rok szkolny 2015/2016

GRODZISKI PRZEGL主 PIOSENKI Z TEKSTEM

Konkurs piosenek Bohdana ζzuki

Ju po raz trzeci  Grodziskie Centrum Kultury,  Liceum Og鏊nokszta販鉍e w Zespole Szk馧 nr 1  i Zesp馧 Szk馧 Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wsp鏊nie zorganizowali

GRODZISKI  PRZEGL主 PIOSENKI Z TEKSTEM.

Tegoroczny konkurs up造n像 pod has貫m Nie mo積a przesta kocha , a jego uczestnicy  wykonywali piosenki Bohdana ζzuki. W przegl鉅zie wzi瘭i udzia uczniowie reprezentuj鉍y szko造 gimnazjalne i ponadgimnazjalne powiatu grodziskiego. We wtorek 8 marca, na scenie Centrum Kultury w Grodzisku Maz. wyst雷i這 omiu finalist闚, kt鏎ych ocenia這 jury w sk豉dzie:

Bohdan ζzuka (przewodnicz鉍y jury),  znany pianista Czes豉w Majewski, dyrektor grodziskiego CK Pawe Twardoch, dyrektor Pa雟twowej Szko造 Muzycznej w Grodzisku Maz. Wioletta Hajdus, dyrektor Zespo逝 Szk馧 Technicznych i Licealnych nr 2 Andrzej Chojnacki oraz dyrektor Liceum Og鏊nokszta販鉍ego w ZS nr 1 Cezary Skalski.

M這dzi artyci wykonali przeboje  i mniej znane piosenki Bohdana ζzuki. Dostarczyli s逝chaczom wiele wzrusze, emocji i  umiechu.

- Nie b璠 ukrywa, 瞠 wzruszenie ciska mi krta powiedzia tu przed og這szeniem werdyktu Bohdan ζzuka. A najbardziej wzruszy  i zachwyci  wykonaniem piosenki Nikt nie wie, gdzie minie szuka Jakub Szmajkowski, ucze I klasy naszego gimnazjum w Mi璠zyborowie, kt鏎y zdoby I miejsce.

Kubie akompaniowa豉 Iwona Maciejewska nauczyciel muzyki ZSP w Mi璠zyborowie.

To ju drugi sukces naszych gimnazjalist闚 na tym przegl鉅zie. W zesz造m roku, gdzie gociem honorowym by豉 Magda Umer, II miejsce wypiewa豉  Anna Sici雟ka.

Czekamy na kolejne sukcesy podczas przysz這rocznego Przegl鉅u Piosenki z Tekstem.

Iwona Maciejewska