rok szkolny 2015/2016

MIKOxJKI

Nasz szko喚 odwiedzi ostatnio Miko豉j i to nawet nie jeden.

We wtorek (8 grudnia) ca豉 spo貫czno  gimnazjalna spotka豉 si przy choince. Pan Dyrektor uroczycie zawieci wiate趾a na naszym wi靖ecznym drzewku.  Samorz鉅 z這篡 wszystkim pi瘯ne, wi靖eczne 篡czenia.

Uczniowie z klasy Ib przygotowali kr鏒ki apel. Przypomnieli nam tradycje miko豉jkowe oraz legend o wi皻ym Miko豉ju. Po nastrojowej,  wi靖ecznej piosence uczniowie zaprezentowali miko豉jkowe przedstawienie. Pod choink spa Miko豉j. Zaniepokojone tym faktem dzieci, zacz窸y go budzi i dopytywa o prezenty. Zaspany w. Miko豉j przyzna, 瞠 nie jest przygotowany do wi靖. Z pomoc przyby豉 Pani Zima, kt鏎a obdarowa豉 wiat puszystym niegiem i milionem gwiazd na niebie. Z tej radoci wszyscy zapiewalimy "Pada nieg, dzwoni dzwonki sa ". Po tym kr鏒kim, ale jak瞠 klimatycznym spotkaniu udalimy si na kolejne miko豉jkowe atrakcje, czyli mecz nauczyciele kontra uczniowie. Emocji by這 wiele Gratulujemy Nauczycielom wygranej!

Dzi瘯ujemy r闚nie Radzie Rodzic闚 za czekoladowe miko豉je, kt鏎e otrzyma ka盥y ucze.