rok szkolny 2015/2016

XIV MI犵ZYPOWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI MI犵ZYNARODOWEJ "PIOSENKA NIE ZNA GRANIC"

9 maja 2016r. odby si w Zespole Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie

XIV MI犵ZYPOWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI MI犵ZYNARODOWEJ

PIOSENKA NIE ZNA GRANIC

Do konkursu zg這si這 si 18 szk馧 z powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego. Uczestnicy reprezentowali 9 Szk馧 Podstawowych i 9 Gimnazj闚. Ze SP zaprezentowano 11 piosenek i 11 z Gimn.

Wykonawcy piewali w wielu j瞛ykach angielskim,  niemieckim, rosyjskim, a nawet po chi雟ku.

Jury  w sk豉dzie

Robert Osam muzyk, aran瞠r, wokalista,znakomity pianista programu telewizyjnego Jaka to melodia, Josh Skjold muzyk, gitarzysta, autor tekst闚, z pochodzenia Amerykanin mieszkaj鉍y od kilkunastu lat w  Polsce. Lektor i wyk豉dowca j瞛yka angielskiego. Autor  podr璚znik闚 do nauki j瞛yka angielskiego dla szk馧 ponadgimnazjalnych, Jan Stokowski muzyk, wirtuoz akordeonu, Krystian Brzezi雟ki o  pseudonimie artystycznym Jongmen, raper, tw鏎ca muzyki m這dzie穎wej,  absolwent  ZSP w Mi璠zyborowie, Dominik Kopaszewski raper, gwiazda sceny m這dzie穎wej, absolwent ZSP w Mi璠zyborowie, Barbara Sufronowicz   pedagog, nauczyciel muzyki, ocenia這 piosenki  w dw鏂h kategoriach SP i Gimn.

Przyznano nagrody i wyr騜nienia nast瘼uj鉍ym  uczniom:

Kategoria SP

I m-ce - Juliusz Ruszkiewicz (SP nr 4 Grodzisk Maz.)

II m-ce- Izabela Wawer (Zesp馧 Szkolno Przedszkolny Jaktor闚)

III m-ce- Amelia Czarnecka, Daniel K鉅ziela (SP nr 4 Grodzisk Maz.)

Wyr.- Maria Kobia (ZSP Mi璠zybor闚)

Wyr.-Aleksandra Szmajkowska (ZSP Mi璠zybor闚)

Wyr.- Julia Misiak, Gabriela Sierhej, Jakub Kaliszewski, Jakub Ko這dziej (ZSP nr 7 砰rard闚)

Wyr- Gabriela Weso這wska (SP Lutk闚ka)

Kategoria Gimnazjum

I m-ce- Jakub Szmajkowski (ZSP Mi璠zybor闚)

II m-ce- Justyna Sochacka (ZSP Mi璠zybor闚)

III m-ce- Otylia Ochmann (Gimnazjum nr 2 砰rard闚)

Wyr.- Julia Matusiak, Aleksandra Rasztawicka, Tomasz Zagajewski (ZSP Mi璠zybor闚)

Wyr.- Julita Wojdalska (Centrum Kultury 砰rard闚)

Dzi瘯i sponsorom

(Powiat Grodzisk Maz., Gmina Jaktor闚, ZSP w Mi璠zyborowie , Rada Rodzic闚 ZSP w Mi璠zyborowie  oraz wydawnictwo Oxford University Press) laureaci  otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy i ich opiekunowie mogli skorzysta ze s這dkiego pocz瘰tunku.

Jak co roku nad ca這ci czuwa造 pomys這dawczynie i organizatorki festiwalu

p. Ma貪orzata Dr頊ikowska (nauczyciel j. angielskiego) i p. Iwona Maciejewska (nauczyciel muzyki). Wspiera造 je p.Ewa Wysoka (nauczyciel j. angielskiego oraz p.Katarzyna Suchecka-W璕ier (nauczyciel plastyki), kt鏎a przygotowa豉 dekoracje.