rok szkolny 2015/2016

GOR丘A MALTA

Ju po raz czwarty grupie uczni闚 naszej szko造 uda這 si na pocz靖ku czerwca odwiedzi gor鉍 i egzotyczn Malt. Ta niedu瘸 wyspa wielkoci Warszawy po這穎na jest mi璠zy Sycyli a Afryk. Wiele lat by豉 koloni Brytyjsk , st鉅 ,obok j瞛yka malta雟kiego, drugim urz璠owym jest angielski. Otwartych jest tu wiele szk馧 j瞛ykowych, a mieszka鎍y wyspy ch皻nie goszcz we w豉snych domach  uczni闚 z ca貫go wiata. Grupa z Mi璠zyborowa uczestniczy豉 nie tylko w zaj璚iach j瞛ykowych, ale te zwiedza豉 zbudowan w stylu barokowym stolic  Vallett ,  zabytkowe Mdin i Rabat, za篡wa豉 k雷ieli s這necznych i p造wa豉 w b喚kitnej lagunie na wyspie Comino. Wszyscy w komplecie  opaleni i wypocz璚i pod opiek p. M. Gawronek i p. M. Barcikowskiej wr鏂ili samolotem Air Malta do kraju, by zako鎍zy rok szkolny i odebra wiadectwa.

Zapraszamy  w przysz造m roku!