rok szkolny 2013/2014

ANGLIA - WARSZTATY J佖YKOWE

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2013/14 uczniowie klasy IC, IA Gimnazjum i uczniowie klas sz鏀tych Szko造 Podstawowej brali udzia w warsztatach j瞛ykowych w Londynie. Uczniowie mogli podziwia najs豉wniejsze miejsca tego nadzwyczajnego miasta: Tower of London, Tower Bridge, St. Paul's Cathedral, Millennium Bridge, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Buckingham Palace, St. Jame's Park, Muzeum Historii Naturalnej, Science Museum,  Muzeum Figur Madame Tussaud's, British Museum, Oxford Street, RegentStreet, Piccadilly Circus, Plac Trafalgar, London Eye, rejs statkiem po Tamizie, spacer po Greenwich i Po逝dnik 0".

Opr鏂z tych cudownych miejsc, uczniowie po raz kolejny odwiedzili nasz zaprzyjanion szko喚 Grafton School i mi瘭i mo磧iwo uczestniczy w lekcjach i apelu szkolnym, na kt鏎ym wr璚zylimy dyrekcji szko造 przygotowane przez naszych uczni闚 albumy o Polsce.

Uczniowie mi瘭i r闚nie mo磧iwo rozwijania swoich umiej皻noci j瞛ykowych w miejscach zakwaterowania u rodzin brytyjskich. Naszej nauce j瞛yka angielskiego, poznawania historii i kultury Wielkiej Brytanii towarzyszy豉 przez ca造 czas przepi瘯na pogoda J