rok szkolny 2013/2014

APEL PODSUMOWUJ丘Y II SEMESTR NAUKI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

24 czerwca odby si apel podsumowuj鉍y prac w II semestrze. Tradycyjnie w programie Gim Flesh, kt鏎y przygotowali uczniowie klasy II D, zosta造 przypomniane najwa積iejsze wydarzenia:

• Apele m.in.:  z okazji wi靖 Wielkanocnych, uchwalenia Konstytucji 3 maja czy obchod闚 Dnia Patrona.

• Projekty edukacyjne, m.in.: pod czujnym okiem p. Ewy Wysockiej: Czy wiemy co jemy? Kuchnia kraj闚 europejskich. Proces manipulowania prawd historyczn na przyk豉dzie zbrodni katy雟kiej projekt realizowany przez p. ㄆkasza Fr鉍zka, Dziady" okiem wsp馧czesnego gimnazjalisty, opiekunem, kt鏎ego by豉 p. Mariola Naduk.

• Kopciuszek - wystawiony po angielsku przez klas IC.

• Festiwal Piosenki Mi璠zynarodowej

• Spotkanie z w鎩tem gminy p. Maciejem liwerskim.

• Warsztaty filmowe w Szkole Filmowej w Warszawie.

• Konkursy matematyczne, j瞛ykowe, recytatorskie, muzyczne oraz zawody sportowe.

• Tydzie bezpiecze雟twa oraz debata o bezpiecze雟twie.

• Wycieczki krajowe i zagraniczne.

• Dzia豉nia Samorz鉅u Uczniowskiego: otwarcie wietlicy szkolnej, Dzie Ziemi, wybory Miss i Mistera Gimnazjum, wsp鏊ne niadania, dzie czekolady

i wiele wiele innych ...

Na koniec prowadz鉍y wr鏂ili  do tematu bezpiecze雟twa. Zosta zaprezentowany kr鏒ki film z ratownikiem medycznym Aleksandrem Wysockim oraz z rzecznikiem prasowym Komendy Powiatowej w 砰rardowie. Osoby te udzieli造 naszym gimnazjalistom wskaz闚ek dotycz鉍ych przestrzegania zasad bezpiecze雟twa podczas wakacji.

W drugiej czci Maciej Warzy雟ki i Zuzanna Kostecka przedstawiciele Samorz鉅u Uczniowskiego przypomnieli, 瞠 w  II semestrze mottem do dzia豉nia by造 s這wa Adama Mickiewicza.

Cz這wiek w豉sn prac i wysileniem do wszystkiego doj mo瞠.

Na r璚e Pana Dyrektora przekazali Kronik Samorz鉅u Uczniowskiego, kt鏎a jest utrwaleniem jakiej chwili, znakiem prze篡tych dni, symbolem obecnoci.

Na koniec z這篡li wszystkim serdeczne podzi瘯owania za pomoc w realizacji naszych dzia豉,   otwarto, udan i owocn wsp馧prac, a w szczeg鏊noci:

Panu Dariuszowi Grabowskiemu   Dyrektorowi Szko造

Pani Justynie Pietruszewskiej   Wicedyrektor do spraw Gimnazjum

Wszystkim Nauczycielom pracuj鉍ym w Gimnazjum

Pracownikom Obs逝gi

Pani Annie Niew璕這wskiej Przewodnicz鉍ej Rady Rodzic闚 ds. Gimnazjum

Pani Sekretarce Agnieszce Domurad

Pani Bogumile Szymko

Bo razem mo瞠my przenosi g鏎y! Dzi瘯ujemy!

Uczniowie przekazali te pe軟ienie obowi頊k闚 kolejnym gimnazjalistom, kt鏎zy zostali wybrani w wyborach do Prezydium Samorz鉅u Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015.

Zosta造 te rozdane przez nauczycieli dyplomy i nagrody dla zwyci瞛c闚 w r騜nych konkursach.