rok szkolny 2013/2014

"DAWNO, DAWNO TEMU..."

W tym roku w dniach od 13 do 15 listopada w Zespole Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie odby豉 si kolejna, ju XIX edycja konkursu  na opowiadanie bani, bajek i legend Dawno, dawno temu Pomys這dawc znanego niemal瞠 wszystkim uczniom konkursu bajana  jest oczywicie Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Mazowieckim. Jak co roku i tym razem zmagania cieszy造 si du篡m zainteresowaniem wr鏚 m這dych artyst闚 naszej szko造, kt鏎zy byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych - klasy 0 - III, klasy IV-VI i klasy gimnazjum. W konkursie 章cznie wzi窸o udzia 66 uczni闚.

Klasy gimnazjalne:

I miejsce: Anna Sici雟ka kl. IIb

II miejsce: Magdalena Wojciechowska kl. IId, Jakub Sobieszczuk kl. Ic

III miejsce: Dagmara Maliszewska kl.IIIc, Julia Dawidek kl. Ib, Aleksandra Bachorz kl. Ib

Wyr騜nienia: Aleksandra ㄆkasiak kl. IIb, Gabriela Cielikiewicz kl. IIb, Miko豉j Gmurski kl. IId.

Laureaci szkolnego etapu reprezentowali nasz plac闚k w etapie powiatowym konkursu, kt鏎y odby si 11 grudnia w Grodzisku Mazowieckim. W kategorii gimnazjum Anna Sici雟ka kl. IIb zdoby豉 III miejsce, a Julia Dawidek kl. Ib  wyr騜nienie.

Wszyscy uczestnicy konkursu mieli mo磧iwo wzi寞 udzia w wielkim finale, na kt鏎ym uroczycie wr璚zono dyplomy. Mo積a r闚nie by這 obejrze przedstawienie przygotowane przez uczni闚 Szko造 Specjalnej im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim. Fina odby si 15 stycznia 2014 r. w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.