rok szkolny 2013/2014

CZWARTKOWE PRZERWY

Korytarzowe wibracje

Czwartki, d逝ga przerwa, g鏎ny korytarz, muzyka i ta鎍z鉍y uczniowie. To nowy spos鏏 na sp璠zanie czasu mi璠zy lekcjami. Zamiast siedzie, pa豉szowa kolejne smako造ki, odpisywa lekcje, wkuwa, plotkowa, wariowa itd. ruszamy si w rytm muzyki, przenosz鉍 si z Belgii na Dziki Zach鏚, do USA i Europy w rytmie belgijki, kowbojki, macareny i hej baby. Taniec trz瘰ie korytarzem, do uczni闚 do章czaj si nauczyciele. Ci bardziej wstydliwi obserwuj, ci bez dystansu do siebie twierdz to nie dla nas, dyrektor nie ma warunk闚 do przyjmowania interesant闚 a odpoczywaj鉍y w pokoju nauczycielskim pedagodzy- trzymaj si za g這w. Na te niedogodnoci jest tylko jeden spos鏏 do章czy si do ca這ci i zawirowa z innymi. Nikomu niczego nie ub璠zie, bo wszystko jest bon ton. Brawo dla pomys逝 SU.