rok szkolny 2013/2014

DEBATA Z ABSOLWENTAMI

Szko這! Szko這!

Gdy ci wspominam,

T瘰knota w serce si wgryza.

Oczy mam pe軟e 貫z!

J.   Tuwim

W dniu 13 lutego ju po raz trzeci odby豉 si w naszej szkole debata z absolwentami. Zaproszeni gocie opowiadali o szko豉ch, do kt鏎ych obecnie ucz瘰zczaj. Uzasadniali swoje decyzje, czym si w nich kierowali i czy oczekiwania w stosunku do wybranych szk馧 zosta造 spe軟ione.

Odpowiadali na pytania m這dszych koleg闚, a dociekliwi gimnazjalici nie tylko chcieli dowiedzie si jaka atmosfera panuje w szko豉ch ponadgimnazjalnych, ale r闚nie czy pracownie s dobrze wyposa穎ne, jaki jest poziom nauczania, jak dzia豉 samorz鉅 uczniowski, czy nauczyciele szanuj uczni闚, a uczniowie swoich nauczycieli. Absolwenci zwr鏂ili uwag na dojazdy do szko造, kt鏎e niekiedy bywaj uci嘀liwe. Spotkanie by這 bardzo ciekawe i rozwia這 wiele w靖pliwoci wr鏚 obecnych uczni闚 klas trzecich. Mamy nadziej, 瞠 ukierunkuje ono r闚nie ka盥ego z obecnych w jego w豉snym wyborze szko造 ponagimnazjalnej.