rok szkolny 2012/2013

OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ I DNIA PAPIESKIEGO

Tradycyjnie apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w naszym Gimnazjum po章czony by z Dniem Papieskim oraz pasowaniem pierwszoklasist闚. Apel odby si 16 padziernika, akurat w 34. Rocznic wyboru Karola Wojty造 na Papie瘸.

Uczniowie z klasy I b i I d przedstawili program artystyczny powi璚ony Patronowi Karolowi Wojtyle i naszym nauczycielom. Karol Wojty豉 to przecie najwi瘯szy z nauczycieli. Nie zabrak這 oczywicie s堯w wdzi璚znoci i 篡cze dla naszych pedagog闚.

Po programie artystycznym mia這 miejsce pasowanie pierwszoklasist闚. Przeprowadzi je pan Robert Wysocki. Nasi pierwszoklasici stali si pe軟oprawnymi uczniami Gimnazjum. Jako symbol przynale積oci do spo貫cznoci Gimnazjum im. Karola Wojty造 dostali znaczki z logo szko造. Natomiast, aby mogli oni wsp馧tworzy i zapisywa  dalsz histori naszej szko造, otrzymali pami靖kowe d逝gopisy.

Apel przygotowa造 p. Agnieszka Chmielecka i p. Alicja Proniewska