rok szkolny 2013/2014

OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ,

PASOWANIA UCZNI紟 KLAS PIERWSZYCH  I DNIA PAPIESKIEGO

15 padziernika spo貫czno naszego gimnazjum wraz z w鎩tem panem Maciejem liwerskim oraz zaproszonymi go熤i, zgromadzi豉 si w auli z okazji obchod闚 Dnia Edukacji Narodowej, Pasowania pierwszoklasist闚 oraz Dnia Papieskiego.

Tegoroczny Dzie Papieski przebiega ph Papie dialogu. Jan Pawe II niejednokrotnie podkrela, jak wa積y w 篡ciu ka盥ego cz這wieka jest dialog rozmowa, bez kt鏎ych nie mo積a tworzy prawid這wych relacji mi璠zyludzkich. Dialog to spos鏏 na 篡cie, to porozumienie, to spos鏏 na rozwi頊ywanie trudnych sytuacji. St鉅 zaprezentowane przez uczni闚 z klas drugich przedstawienie nosi這 tytu Rozmowy w czasie przerwy.

Wszyscy obecni z ciekawoci obejrzeli ten spania造 spektakl, po kt鏎ym odby這 si lubowanie klas pierwszych. B鏬, honor, ojczyzna i wychowanie to wartoci, do kt鏎ych obok nauki d嘀y powinien ka盥y ucze naszej szko造. Uczniowie klas pierwszych Gimnazjum im. Karola Wojty造 w Mi璠zyborowie przyrzekali godnie wype軟ia swoje obowi頊ki oraz reprezentowa szko喚.

Na zako鎍zenie spotkania spo貫cznoci uczniowska przekaza豉 na r璚e dyrektora pana Dariusza Grabowskiego 篡czenia dla wszystkich nauczycieli oraz pracownik闚 szko造 z okazji DEN.