rok szkolny 2013/2014

XII MI犵ZYPOWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI MI犵ZYNARODOWEJ "PIOSENKA NIE ZNA GRANIC"

W poniedzia貫k , 12 maja po raz kolejny zorganizowano Festiwal Piosenki Mi璠zynarodowej Piosenka nie zna granic by豉 to ju jego XII edycja. Na scenie wyst雷i這 45 wykonawc闚 Szk馧 Podstawowych i Gimnazj闚 z powiatu grodziskiego i 篡rardowskiego. piewano po angielsku, rosyjsku, czesku i w wielu innych j瞛ykach.  Artyst闚 oceniali:  Magdalena Tul piosenkarka,  Saszan piosenkarka, El瘺ieta Napi鏎kowska doradca metodyczny OUP, Wies豉w Tupaczewski satyryk, Miros豉w Sajak muzyk, Josh Skjold muzyk i wyk豉dowca j瞛yka angielskiego. Jurorzy nie mi瘭i  豉twego zadania. Jednoznacznie stwierdzili, 瞠 poziom artystyczny konkursu by bardzo wysoki, co mile ich zaskoczy這. Zwyci瞛cy otrzymali statuetki, dyplomy i cenne nagrody. Sponsorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Grodzisku Mazowieckim, Urz鉅 Gminy w Jaktorowie, Zesp馧  Szk馧 Publicznych w Mi璠zyborowie i wydawnictwo Oxford University Press, za rodzice klasy IC gimnazjum wsparli s這dki pocz瘰tunek,.

Laureaci konkursu:

Szko造 Podstawowe:

I m Karolina Winiewska ZS nr 1 w Brwinowie

IIm Justyna Sochacka SP Mi璠zybor闚

IIm Zuzanna Sobol SP Mi璠zybor闚

IIIm Jakub Szmajkowski SP Mi璠zybor闚

Wyr騜nienia:  Miko豉j Kubiak Szko豉 Spo貫czna nr 23 w Grodzisku Maz, Pawe Olborski ZSP Osuch闚

Gimnazja:

I m El瘺ieta Matuszewska Zesp馧  Szkolno- Przedszkolny w Jaktorowie

I m Aleksandra Marczak ZSP Osuch闚

IIm Anna Sici雟ka ZSP Mi璠zybor闚

III m Sandra Jaranowska Gimnazjum  nr 3  w Grodzisku Maz